• Str. Principală 127, Hârja, comuna Oituz
  • +40 752 270 375

 

Grafic situatie financiara beneficiar- 2017

 

INSTITUTIE: PAROHIA SF. GHEORGHE HARJA

DATA ADMITERE: 20-02-2016

Donea Maria

2018CHELTUIELI    VENITURI       Diferenta
DataContributiePampersMedicamenteAlte cheltuieliTotal P1P2P3NumerarOP Total
DataSumaDataSuma
Rest 2017001717
Ianuarie 125027127716.01.2018110001100-167
Februarie 125047129720.02.2018125001250-27
Martie 125062131215.03.2018125001250-47
Aprilie 125049129919.04.2018160001600288
Mai 125076132617.05.2018125001250-49
Iunie 1250153140314.06.2018110001100-226
Iulie 1250157140717.07.2018160001600197
August 1250174142417.08.2018140001400-7
Septembrie 1250172142217.09.2018140001400-24
Octombrie 1250195144512.10.201814700147048
Noiembrie 1250125000-1445
Decembrie 000
TOTAL1486213420-1459

 

Legenda:

  • P1 = Pensie tip 1
  • P2 =  Pensie tip 2
  • P3 = Pensie tip 3